• Print
close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Wesołe naklejki

etykiety na wódkę

Naklejki na wódkę weselną to chyba absolutna konieczność na polskich weselach. Chyba można śmiało przyznać, że tego rodzaju etykiety na wódkę cieszą się większą lepszą popularnością i w doskonały sposób potrafią poprawić humor wszystkim gościom. Czy warto narażać się na dodatkowy koszt w postaci zamówienia takich naklejek?

Nie można przecież zapominać, że takie wesele to prawdziwa finansowa studnia bez dna, a tu dochodzi nam zamówienie jeszcze dodatkowych naklejek. Jak najbardziej warto zainwestować w takie wesołe gadżety, bowiem niezmiennie poprawiają one humor gościom, w szczególności jeżeli jest to jakaś zabawna ikona lub grafika. Naklejka na wódkę może posiadać właściwie dowolną grafikę jaką tylko sobie zażyczymy. Może to być dla przykładu napis “wódka weselna” z datą ślubu i imionami Pary Młodej. Oczywiście do tego jakaś grafika symbolizująca ślub w postaci obrączek lub nawet garnituru i sukni panny młodej. Można na tym skończyć, jednak o wiele lepsze są te grafiki, które symbolizują coś wesołego, można nawet śmiało powiedzieć, że coś przekornego.

Bardzo dużą popularnością cieszą się naklejki na wino lub wódkę z bajkowymi postaciami (tak, pomimo oburzenia niektórych osób również w takim momencie bajkowych ulubieńców można tutaj wykorzystać). Można również spotkać takie naklejki, których pomysł został zaczerpnięty z innych, znanych nam bardziej napojów lub nawet olejów silnikowych. Tak, również takie naklejki zdarzają się do kupienia. Jeżeli chodzi o ich koszt, to wiedzmy, że nie są one tak drogie.

Średni koszt dziesięciu zwykłych naklejek, to ok trzy złote. Jak widać za jedną naklejkę dajemy więc naprawdę małe pieniądze. Jeżeli na weselu będziemy mieli również butelkowane wino, to nie zapominajmy również o specjalnych naklejek i na takie butelki. Przekonacie się sami, że takie etykiety w zabawnym wydaniu na pewno zostaną dostrzeżone przez naszych gości na weselu.

Story Page