close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Ubezpieczenie swojego pojazdu ciężarowego

W momencie posiadania swojego lub swoich samochodów ciężarowych ich ubezpieczenie jest bardzo, ale to bardzo ważne. Jak powszechnie wiadomo na drogach dzieje się dużo niespodziewanych wypadków, które nie do końca mogą zależeć od nas samych. W takiej sytuacji może dojść do uszkodzenia swojego pojazdu i konieczności jego naprawy, która bez ubezpieczenia kosztować może niebotyczne kwoty pieniężne. Niesprzyjające warunki atmosferyczne, niebezpiecznie poruszający się inni uczestnicy ruchu, błędy własne czy też czasami po prostu pech mogą zadecydować o nadejściu jakiejś stłuczki. W większości nie ma się wpływu na te czynniki dlatego tak ważne jest, aby wybrać dobrze skomponowane ubezpieczenie swojego samochodu ciężarowego.

 

Gruba DBK – ubezpieczenia firmy, która zna się na rzeczy

Oferta ubezpieczeniowa firmy DBK idzie o krok na przód wybijając się spośród ubezpieczeń innych, popularnych firm prezentujących komunikacyjne ubezpieczenia. Jest to związane z nie tylko zabezpieczeniem samego samochodu ciężarowego, ale także ubezpieczeniem majątku całej firmy przewozowej bądź swoich pracowników, którzy w pocie czoła stawiają wyzwania codziennym przeciwnościom losu. Ubezpieczenia od DBK oferują dobrej jakości ubezpieczenia zapewniając spokojny sen wszystkim klientów tworząc najwyższej jakości programy ubezpieczeniowe za korzystną cenę. W wyniku tego możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa całej firmie i jej majątkowi.

 

Od czego może zależeć cena ubezpieczenia swojej ciężarówki?

W zależności od wielu czynników koszty ubezpieczenia mogą ulegać zmianie i być zmodyfikowane pomiędzy różnymi klientami. Do takich czynników można zaliczyć:

-Parametry pojazdu; tutaj marka, model, rocznik, przebieg czy nawet pojemność silnika może mieć duże znaczenie. Dodatkowo miejsce postoju jest ważne – w przypadku prywatnego zabezpieczonego parkingu ryzyko uszkodzeń jest dużo mniejsze niż parkowanie poza terenem prywatnym.

-Historia ubezpieczenia; ważne jest czy szkody z ubezpieczenia znajdują się w karcie pojazdu sprzed 5-7 lat. Jeżeli tak, cena ubezpieczenia będzie wzrastać

-Dane kierowcy samochodu ciężarowego; wiek, długość posiadanych uprawnień, wypadki jakich doświadczył w przeszłości… Jeśli takie były to ubezpieczenie również będzie wzrastać ze względu na zwiększone ryzyko.

 

Niezależnie od wszystkich tych czynników jednak warto ubezpieczyć siebie i swój samochód. Droga jest pełna niespodzianek i różnych zdarzeń, które często mogą nie zależeć od kierowcy – ubezpieczenie sprawi, że każdy z nich będzie mógł spać spokojnie nie bojąc się o nadchodzący dzień.

Story Page