close
Breaking news

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Taśmy ostrzegawcze z nadrukiem

Należy mieć świadomość, że taśmy ostrzegawcze z nadrukiem służą nie tylko i wyłącznie do zabezpieczania, ale również znakowania miejsc, które wymagają szczególnej uwagi, placów budowy, niebezpiecznych. Wspomniane taśmy mogą również zabezpieczać miejsca, gdzie odbywają się imprezy plenerowe czy sportowe.

Taśmy ostrzegawcze dwukolorowe samoprzylepne

Wspomniane taśmy ostrzegawcze dwukolorowe samoprzylepne służą przede wszystkim do naklejania zarówno na podłogi, jak i ściany w przemysłowych warunkach. W zdecydowanej większości przypadków wykonane są z gładkiej folii winylowej charakteryzującej się wyjątkową odpornością mechaniczną, na środki chemiczne czy różnego rodzaju uszkodzenia. Ponadto w szerokiej ofercie najbardziej renomowanych firm znajdują się taśmy docinane na wymiar.

Taśmy ostrzegawcze odblaskowe

Taśmy przeznaczone są do naklejania na ściany, podłogi, słupki, filary czy maszyny. Można je wykorzystać zatem praktycznie wszędzie, gdzie wymagane jest oznaczenie miejsca, które będzie wymagało szczególnej uwagi. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że specjalna powłoka będzie odbijała światło w ciemnościach. Z kolei laminat będzie mógł chronić zarówno przed UV, jak i oddziaływaniem warunków atmosferycznych.

Sprawdź również: Taśmy ostrzegawcze z nadrukiem od PTS Rabka

Taśma ostrzegawcza fluorescencyjna antypoślizgowa

Wspomniany rodzaj taśmy świeci w ciemnościach. Ponadto należy mieć na uwadze fakt, że produkt służy do wyklejania miejsc, które są bardzo słabo widoczne w ciemnościach. Doskonałym przykładem mogą być rampy przemysłowe, krawędzie schodów czy stopnie.

Folia ostrzegawcza z indywidualnym nadrukiem

Świetnym rozwiązaniem może być również taśma ostrzegawcza bezklejowa z folii polietylenowej, która będzie zadrukowana jednostronnie praktycznie dowolnym wzorem. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że folia ostrzegawcza wspomnianego typu będzie biała.

Story Page