close
Breaking news

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Spodnie rurki, dzwony czy boyfriendy?

Spodnie rurki, dzwony czy boyfriendy

Spodnie są chętnie noszone nie tylko  przez mężczyzn, ale przede wszystkim przez kobiety. Ten wygodny element garderoby ma wiele form, które w sposób różnoraki podkreślają naszą figurę. Jedne wyszczuplają i nadają sylwetce zgrabnego wyglądu, inne skracają nogi i poszerzają. Warto więc poznać popularne kroje i sprawdzić, który z nich jest odpowiedni do konkretnego typu figury.

Dzwony

Kilkanaście lat temu był to zdecydowanie najbardziej popularny fason, który na długo ustąpił miejsca rurkom. Teraz ponownie wraca do łask, a to za sprawą tego, że pasuje praktycznie do każdego rodzaju sylwetki. Nie tylko dobrze dopasowuje się do bioder i u, przez co odpowiednio je podkreśla, ale często wyższy stan zakrywa fałdki tłuszczu czy pełniejsze biodra. Rozchodzące się na boki od poziomu kolan nogawki, szczególnie zestawione z wysokimi butami, wyszczuplają sylwetkę i wydłużają nogi. Długość tego modelu spodni powinna być taka, by spodnie były jak najbliżej ziemi, ale nie zaginały się, tylko miały sztywną powierzchnię jeansu. Innym, wspomnianym powyżej modelem, są rurki. Popularne skinny jeans zaskarbiły sobie miłość wielu kobiet tym, cze dopasowany do całej sylwetki i długości nóg krój jest wygodny, a figura zostaje wysmuklona. Oczywiście taki model w przypadku osób bardzo szczupłych, może uwydatnić wystające kości, natomiast w przypadku sylwetki nieco bardziej zaokrąglonej, ukazać nadprogramowe kilogramy. Tego typu spodnie mają najczęściej długość do kostek i pasują do sportowych i eleganckich stylizacji, do biura czy na imprezę w klubie.

Spodnie typu boyfriend

Ten model jak sama nazwa wskazuje, jest stylizowany na spodnie pożyczone od chłopaka. Luźny krój o obniżonym kroku, z szerokimi, często przecieranymi na powierzchni ud nogawkami, to codzienna propozycja dla kobiet. Świetnie wyglądają wraz ze sportowym obuwiem czy botkami typu bikerboots oraz ramoneską i wygodną bluzą. Elementami charakterystycznymi są często dziury i postrzępiony materiał oraz podwinięte przy kostkach nogawki. Niestety tego typu krój nie jest odpowiedni dla każdej kobiety. W przypadku niskich osób spodnie typu boyfriend znacznie skrócą sylwetkę oraz mogą poszerzyć. Takie spodnie najlepiej będą wyglądać na wysokich i szczupłych dziewczynach, świetnie również nadadzą się do zamaskowania większych ud i szerokich bioder.

Story Page