close
Breaking news

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Ślub w plenerze – wady i zalety

Organizacja wesela wymaga od wszystkich osób sporego zaangażowania oraz załatwienia mnóstwa niezwykle ważnych rzeczy. W tym wszystkim z pewnością łatwo się pogubić. Jednak gdy chcemy, aby nasz ślub był na prawdę wyjątkowy to warto przemyśleć czy chcemy go zorganizować tradycyjnie w sali weselnej czy być może w plenerze? Obecnie w Polsce śluby organizowane w plenerze stają się coraz to bardziej popularne. Oczywiście ślub taki musi odbywać się w ciepłych miesiącach – najlepiej takich jak czerwiec – lipiec ewentualnie sierpień. Nie obędzie się również bez odpowiedniego zabezpieczenia przed kapryśną pogodą. Jak wiemy w Polsce nawet w piękny i słoneczny dzień może zdarzyć się sytuacja, w której nawet przez kilkanaście minut popada deszcz co mogłoby zniszczyć całą uroczystość. Z tego więc względu należy się odpowiednio zabezpieczyć.

Przede wszystkim gdy planujemy ślub w plenerze to warto zwrócić się o pomoc do profesjonalnych firm, które zorganizują nam taką uroczystość. Jest to ważne dlatego, iż firmy takie posiadają ślub w plenerzespecjalne, piękne i duże namioty, które rozstawiane są w danym miejscu i chronią nas i naszych gości przed ewentualnymi kaprysami pogody. Całość jednak wygląda na prawdę przepięknie i sprawi, że nasze wesele będzie niepowtarzalne i na długo zapadnie w pamięci naszych gości.

Jeśli jednak decydujemy się na rozwiązanie jakim jest ślub w plenerze to musimy zastanowić się nad miejscem, w którym taki namiot postawimy. Miejsc takich jest wiele. Warto przemyśleć miejsce niedaleko lasu czy także środek rynku. Oczywiście miejsce ma również ogromny wpływ na to czy uroczystość będzie dla gości komfortowa. Jeśli wesele będzie odbywało się blisko lasu to musimy liczyć się z tym, że będziemy mieli styczność z komarami, muszkami i różnymi innymi insektami. Oczywiście to jest właśnie urok wesela w plenerze. Skupmy się teraz jednak nad konkretnymi wadami i zaletami ślubu w plenerze.

Do zalet ślubu w plenerze z pewnością zaliczamy to, iż nasze wesele będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Możemy zrealizować je na tle zabytków czy po prostu na łące lub obok jeziora itp. Miejsc do wyboru jest na prawdę wiele. Co więcej ślub w plenerze oferuje nam dość dużą powierzchnię do zabawy co z pewnością zadowoli zarówno nas jak i naszych gości.

Z organizacją ślubu oraz wesela może pomóc nam terminarz ślubny. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które martwią się, że czegoś zapomną, lub po prostu chcą mieć bardzo wygodny i komfortowy „zeszyt” pozwalający na robienie notatek, gromadzenie danych czy również przetrzymywanie umów i innych dokumentów związanych z weselem. Co więcej możemy skorzystać z oferty jaką daje nam sklep ślubny i wykorzystać różnego rodzaju akcesoria w nim zawarte, które na pewno urozmaicą nasze wesele.

Jednak wraz z zaletami pojawiają się również wady taki jak brak toalet bezpośrednio w sali czy również wysokie koszty. Niektórzy martwią się również temperaturą, lecz warto dodać, że w razie konieczności namioty mogą być dogrzewane. Komary czy muchy oraz insekty także zaliczamy do wad. Ślub w plenerze wiąże się z dodatkowymi kosztami jeśli chodzi o zaplecze kuchenne, które to musi być specjalnie przygotowane.

Tagi: , , ,

Story Page