close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Sklep dla kaletników CraftPoint

Kaletnictwo to rodzaj rzemiosła, który wykorzystuje do swojej pracy różnego rodzaju skórę tworząc galanteryjne wyroby skórzane. Bardzo długiego czasu kaletnictwo cieszyło się dobrą sławą. Z czasem ich popularność lekko zanikła, lecz znów odzyskuje pradawny blask. Dla jednych pasja i hobby, a dla innych sposób na życie – Craftpoint chce pomóc każdemu kaletnikowi niezależnie od jego stopnia zaawansowania poprzez dostarczenie najwyższej jakości materiałów służących do wytwarzania ich produktów galanteryjnych. Dzięki asortymencie dostępnemu na sklepie internetowym jak szeroka oferta skór, narzędzia do obróbki skóry, chemikalia do impregnacji czy dodatki każdy kaletnik może stworzyć swoje arcydzieło samodzielnie!

Najlepsze jest to, że czas oczekiwania na swoje zamówione akcesoria wynosi kilka dni roboczych, a jak wiadomo czas to pieniądz. Wielu kaletników skarży się na brak dostępnych materiałów na wyciągnięcie ręki przez co muszą na nie czekać nawet miesiącami…

 

Sprawdź: https://craft-point.com/

 

Długie, ale i drugie życie skóry

Długie życie wyrobów skórzanych jest związane z jakością ich wykonania. Dobrze skrojona, zszyta i zaimpregnowana skóra wytrzyma lata w stanie niezmienionym zapewniając dobrze trafioną inwestycję na długi czas. Ponadto oryginalność, która jest bardzo ceniona idzie w parze z wyrobami kaletniczymi. Każdy na zamówienie może zażyczyć sobie dane kolory czy też dodatki będąc w pełni zadowolonym z zakupu.

Jeżeli po wielu latach użytkowania z danym wyrobem coś się stanie to kaletnik z pewnością będzie w stanie pomóc! Wymiana, doszycie lub zaaplikowanie dodatków w wyrobie jednego materiału jest zdecydowanie do wykonania. Rzeczy i przedmioty mają sentyment i dzięki temu nie trzeba będzie ich z bólem serca wyrzucać. Dobra naprawa i z powodzeniem będzie można dalej cieszyć się pięknym, skórzanym wyglądem swoich pasków czy torebek.

 

Podsumowanie

Craftpoint – to raj dla każdego kaletnika. Znajdzie on tutaj wszystko czego potrzebuje aby prawidłowo zrealizować swoje projekty w jak najkrótszym czasie.

Story Page