close
Breaking news

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Jakie są idealne botki na jesień?

Jakie są idealne botki na jesień

Botki to rodzaj obuwia, które nie tylko w dużo lepszy sposób niż półbuty i buty sportowe, chroni stopy i kostki przed chłodem, ale przede wszystkim jest to bardzo modny element stylizacji. Botki to najczęściej buty osłaniające całą powierzchnię stopy wraz z jej wierzchem, z piętą aż do kostki bądź nawet nieco wyżej, do 1/3 łydki. Na rynku można zauważyć wiele rodzajów botek, zarówno tych na płaskim spodzie, na obcasie, z delikatnym podwyższeniem, na koturnie czy platformie. Botki mogą być gładkie, jak również mieć ciekawe aplikacje jak na przykład dekoracyjne zamki czy sprzączki. Na które modele warto zwrócić uwagę tej jesieni?

Botki bikerboots

Tego rodzaju botki mają nieco bardziej masywną formę, a mianowicie ich gruba podeszwa wraz z niskim, stabilnym obcasem dają dobrą podstawę i zapewniają wygodę. Jak sama nazwa wskazuje, jest to obuwie motocyklowe albo nim inspirowane. Bikerboots są często pokryte luźno upiętymi sprzączkami i paskami oraz dekoracyjnymi zamkami. Niekiedy mają również dekoracyjne wiązanie po środku buta. Najczęściej są wykonane ze skóry licowej, niekiedy jednak da się zauważyć botki wykonane z nubuku czy zamszu.

Eleganckie botki na obcasie

Botki to niezwykle eleganckie ale również wygodne obuwie. Botki na obcasie niekiedy kryją w sobie schowaną platformę, która zmniejsza wysokość buta, przez co nie jest ona tak bardzo odczuwalna podczas chodzenia. Botki na obcasie o smukłym kroju sięgającym najwyżej do kostki, z delikatnym wycięciem na powierzchni stopy, to buty, które idealnie nadadzą się do wielu stylizacji. Zestawione ze spodniami przez brak cholewki wydłużą nogi, natomiast założone do zestawu z sukienką czy spódnicą, będą wyglądały lekko i z klasą. Botki mogą mieć zarówno szpilkę, stabilny obcas w formie klocka, jak również wygodny koturn. Botki to idealne obuwie na chłodniejsze miesiące, szczególnie jesienią, jak i wczesną wiosną. Pasują do każdej stylizacji, są ciepłe i wygodne.

Story Page