• Print
close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Rejs statkiem po Wiśle

Rejsy statkami są bardzo ciekawym spędzeniem wolnego czasu. Kraków i płynąca przez niego Wisła to bardzo urokliwe miejsce. Dzięki nim ludzie potrafią spojrzeć na miasto z całkowicie innej perspektywy. Z reguły zawsze przez największe miasta Polski przepływa jakaś rzeka. Już dla samych aspektów wizualnych wiele osób wybiera się na podróż statkiem traktując to jako formę spędzenia czasu. Jednak istnieje również inne wskazanie na takie spędzenie czasu – jest nim organizacja imprezy.

 

Organizacja imprezy na statku

Organizacja swojej imprezy okolicznościowe na statku jest bardzo oryginalnym wyjściem. W dzisiejszych czasach oryginalność jest na wagę złota – dlatego taka ewentualność z pewnością zaskoczy wielu gości. Bardzo łatwo popuścić wodze fantazji i wyobrazić sobie płynący statek i bawiący się na nim ludzie podczas swojego eventu. Na statku można zorganizować takie imprezy jak urodziny, wieczór kawalerski, wieczór panieński, jubileusz czy nawet imprezę firmową – generalnie nie ma żadnych ,,sztywnych ram”. W dobrym statku można liczyć na bardzo dużo urozmaiceń, które wiele wniosą do imprezy. Przykładem może być:

-Barman, który wykonuje pyszne drinki swoim gościom; Impreza bez stałego dostępu do alkoholu to żadna impreza! Barman na pokładzie z pewnością sprosta oczekiwaniom uczestników rejsu serwując im wysokiej jakości napoje alkoholowe.

-DJ i światła – najczęściej wybierana opcja podczas urodzin i wieczorów kawalerskich. Taniec na pokładzie płynącego statku przy najnowocześniejszych hitach i pięknych światłach jest naprawdę magiczny. W takich okolicznościach na parkiet potrafią ruszyć nawet najbardziej statyczni goście!

-Catering – dla wielu nieodzowny element każdej imprez. I słusznie – głodni goście to źli goście. Dobre jedzenie jest na wagę złota i zawsze powinno się je zapewniać. Na rejsie również nie powinno go zabraknąć – dlatego firmy bardzo dbają o ten punkt w swoim rejsowym menu.

-Gry i zabawy – animatorzy z reguły zawsze wypełniają swoje zadania wzorowo. Mogą oni poprowadzić wiele zabaw nawet dla dorosłych! Dzieci będą również dopieszczone i wraz z animatorem nie trzeba będzie się bać o ich znudzenie.

Organizator rejsów – boatparty.pl

Jedną z firm, która od A do Z może pomóc w organizacji ciekawej imprezy jest ekipa boatparty. Doświadczenie jakie posiadają na wodzie jest nieocenione, a można ich zlokalizować w praktycznie wszystkich największych miastach w Polsce. Taka oferta prowadzonych usług świadczy o wielkości firmy i profesjonalnym podejściu do powierzonych zadań.

Story Page