close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Pokaz fajerwerków na weselu – czy warto?

Pokaz fajerwerków na weselu - czy warto

Organizując wesele, chcemy zapewnić gościom jak najwięcej atrakcji. Wszak do tego zależy ich zadowolenie, a także opinie, które wystawią młodej parze i najbliższej rodzinie. Wychodząc z założenia, że im więcej tym lepiej, często decydujemy się na oryginalne pomysły, mające uczynić imprezę jeszcze ciekawszą. Jedna z takich to pokaz fajerwerków na wesele.

Czy warto inwestować w pokaz fajerwerków?

Rozpatrując to pytanie w kwestii atrakcji dla gości, na pewno tak. Uważajmy jednak na pewne zagrożenie. Pokazy fajerwerków wiążą się z bardzo dużymi wydatkami. Jeśli chcesz rzeczywiście wszystkich zaskoczyć, to konieczne może być skorzystanie z usług profesjonalistów, organizujących takie wydarzenia. To z kolei nie jest tania zabawa. Koszt takiego pokazu, trwającego od 5 do 15 minut może być liczony w tysiącach, a nawet dziesiątkach tysięcy złotych. Oznacza to, że jeśli nie dysponujesz wystarczająco dużym budżetem, lepiej porzucić ten pomysł, na rzecz innych atrakcji.

Alternatywy dla pokazu fajerwerków

Znacznie tańszym rozwiązaniem niż pokaz fajerwerków, jest wypuszczanie w powietrze chińskich lampionów. Koszt zakupu jednego lampionu to zaledwie kilka złotych, a frajda związana z ich wypuszczaniem jest bardzo duża.

Kolejnym pomysłem, który może zastąpić pokaz fajerwerków, a jednocześnie jest zdecydowanie tańszy, to laserowe show. Wielokolorowe snopy światła, przecinające niebo, zsynchronizowane z muzyką w tle, mogą przywodzić na myśl najlepsze imprezy plenerowe.

Jeśli pokaz fajerwerków, pamiętaj o tym…

Prawo w Polsce dopuszcza puszczanie fajerwerków tylko w kilku przypadkach. Jednym z nich jest sylwester i nowy rok. Jeśli więc konieczne chcesz mieć pokaz fajerwerków na weselu, warto wcześniej zadbać o zgodę właściwego urzędu. Pozwoli ci to uniknąć niemiłego zaskoczenia, związanego z interwencją policji lub straży miejskiej i otrzymaniem wysokiego mandatu, za zakłócanie ciszy nocnej.

Story Page