close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Piny obrazkowe – CraftPoint

Dbałość o szczegóły, ciekawe dodatki i urozmaicenia – to często definicja ręcznie robionych produktów z różnorodnych dziedzin rzemiosła. Cały proces tworzenia rzemieślniczych wyrobów jest ogromną frajdą dla każdej osoby, która interesuje się tego typu czynnościami. Jednak każdy lubi dodawać niewielkie urozmaicenia do swoich dzieł, które posiadają oryginalny wygląd, bądź czymś nawiązują do różnych życiowych sytuacji.

Perfekcyjnym dodatkiem na taką ewentualność są dobrze dobrane piny. Umieszcza się je najczęściej na rękojeści noży, ale również bywają odwzorowane na innych wyrobach – tylko wyobraźnia otacza rzemieślnika także miejsce jest ogólnie mówiąc dowolne.

 

Zobacz: piny obrazkowe – CraftPoint

Specyfikacja pinów obrazkowych

Zakupić można bardzo różnorodne piny obrazkowe. Na pierwszy rzut oka największym odróżnieniem jednego od drugiego jest rodzaj symbolu, który będzie odwzorowywany. Symbole leśne, zwierzęta, różnorodne mozaiki – generalnie można tutaj znaleźć wszystko. Każdy pin ma swój oryginalny charakter i może nawiązywać do różnych wspomnień czy sytuacji życiowych osoby, która nanosi go na swój produkt. Dodatkowo może to być rodzaj zaznaczenia swoich wyrobów aby chronić się przed podróbkami..

Jeżeli chodzi o bardziej szczegółowa specyfikację to piny różnią się od siebie również rozmiarem. Dobiera się je tak, aby pasowały do sprzętu na który są nanoszone. 3, 4, 5, 6, 8 mm średnice pinów są dostosowane do produktów – te mniejsze do małych jak etui czy woreczki, a te większe do pochew na noże czy większych toreb.

Piny różnią się od siebie także materiałem. Do najbardziej znanego i cenionego zaliczyć można piny mosiężne nawiązujące swoich złotym charakterem do przeszłości. Są uznawane za piny najwyższej jakości. Znaleźć w stawce można również piny węglowe, miedziane czy metalowe.

 

Podsumowanie

W sklepie internetowym Craftpoint można znaleźć różnego rodzaju piny dostosowane do potrzeb każdego klienta. Rozmaite symbole i wysokiej jakości materiały z pewnością usatysfakcjonują każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Story Page