close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Pas ze skóry do ostrzenia brzytwy – CraftPoint

Klasyka gatunku i zamiłowanie do dawnych nawyków – to cechy, którymi kaletnicy bardzo często się posługują. Sklep Craftpoint wbrew powszechnie panującej opinii zdaje sobie sprawę, że to co stare, nie zawsze jest nieskuteczne. Wręcz odwrotnie – często stare i klasyczne metody są o wiele lepsze, niż te nowe. Dobrym przykładem jest ostrzenie brzytwy za pomocą pasa ze skóry.

 

Każdy Barber oraz osoba posługująca się brzytwą na co dzień wie, że ostra krawędź stali jest najważniejszą cechą, jaką powinna posiadać każda brzytwa. Jej ostrzenie to delikatny proces, który powinien być wykonywany bardzo precyzyjnie. Lecz z udziałem pasa do ostrzenia brzytwy korzystając z niego w prawidłowy sposób z pewnością uzyska się pożądany efekt.

 

Sprawdź: Pas ze skóry do ostrzenia brzytwy – CraftPoint

 

Charakterystyka pasów skórzanych

Pasy skórzane do ostrzenia brzytwy posiadają w swojej budowie jeszcze specjalny metalowy ring. Ułatwia on utrzymanie pasa w stabilnej pozycji i naostrzenie swojej brzytwy. Większość osób korzystających z pasów do ostrzenia układa je poziomo. Następnie przesuwa się ostrze w odpowiednich kierunkach dociskając je do powierzchni naturalnej skóry. Jednak należy to robić z ogromnym wyczuciem – zbyt duża siła nacisku może zniszczyć ostrze, a zbyt mała nie da efektu. Dlatego na początku swojej przygody z ostrzeniem brzytwy warto jest robić to bardzo powoli. Dopiero z czasem i nabraniem wprawy można wykonywać coraz to szybsze ruchy.

 

Dodatkiem jaki warto używać jest pasta polerska. Pomoże ona w uzyskaniu prawidłowego efektu oraz ochroni powierzchnie stali przed uszkodzeniami. Dodatkowo ostra brzytwa dzięki temu może utrzymywać się w dobrej kondycji przez dłuższy czas!

 

Podsumowanie

Wraz z zakupem pasa ze skóry do ostrzenia brzytwy w sklepie internetowym Craftpoint otrzyma się pastę polerską gratis. Takie podejście do klienta sprawia, że Craftpoint chce, aby był w pełni zadowolony z zakupów i cieszył się długim użytkowaniem swojej ostrej brzytwy – właśnie taki efekt może zapewnić umiejętny dodatek pasty polerskiej.

Story Page