close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Ostatni wieczór wolności…

Ostatni wieczór wolności i wyszalenia się w jeszcze oficjalnie wolnym statusie należy się każdego – zarówno przyszłemu panu młodemu, a także przyszłej pannie młodej. Ten wieczór organizowany jest osobno – nie dopuszcza się udziału pana młodego w wieczorze panieńskim oraz panny młodej w wieczorze kawalerskim. Dzięki takiemu ułożeniu bez żadnych skrupułów każda z ,,połówek” może wybawić się jak tylko chce. Z pewnością każda z nich w pełni na to zasługuje. Jednak świadkowie stają przed trudnym zadaniem organizacji imprezy. Opcji jest wiele…

 

Przykłady organizacji wieczoru kawalerskiego i panieńskiego

Niejako organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego nie odbiega tak bardzo od siebie. To podobne schematy postępowania oraz miejsca na imprezy – wszystko jednak zależy od preferencji bohatera imprezy i jego charakteru. Organizację należy przede wszystkim rozpocząć od ułożenia ścisłej listy gości, która najlepiej zostanie zatwierdzona przez pana młodego czy pannę młodą. Pewnie niesnaski mogą być głęboko ukryte i poleca się co do nich upewnić u źródła.

Następnie ustala się możliwości finansowe całej ,,ekipy”. Koszty to bardzo ważna sprawa i dopiero po ich ustaleniu powinno się zabierać za wybieranie atrakcji – jedne kosztują mniej, a drugie więcej.

Przykładowe metody spędzenia ostatniego wieczoru wolności to:

-Wynajęcie domku w górach bądź nad jeziorem – w prawdziwym zaciszu można bez skrupułów oddać się szalonej zabawie. Najlepiej z dala od domu w miejscu w pięknymi widokami. Wystarczy tylko wybrać miejsce, zaopatrzyć się w jedzenie i alkohol i dobrać jakieś atrakcje. Polecane są spływy kajakowe, rejsy łódkami nad jeziorem, czy też wyjście na szczyty w górach.

-Impreza klubowa; ekskluzywne kluby to zawsze dobre miejsce. To w nich można wyszaleć się na parkiecie i dać upust swoim tanecznym możliwościom. Aby znaleźć też miejsce na chwilę rozmowy przy ulubionym drinku można wynająć lożę. Z każdym dobrym klubie istnieje taka opcja!

-Spa dla kobiet i paintball dla mężczyzn? Czemu nie! Takie atrakcje to chwila integracji dla całej ekipy. Może być dobrym pomysłem na przedsmak poważniejszego, wieczornego wyjścia. Może być ono o wiele lepsze w przypadku wcześniejszego spędzenia czasu w swoim towarzystwie i poznaniu się – przecież nie cała ekipa musi się dobrze znać.

 

Tramparty – organizacja wieczorów kawalerskich i panieńskich

W przypadku braku pomysłu na organizacje tej uroczystości warto oddać ją w ręce doświadczonych osób. Jedną z zaufanych firm jest tramparty – od lat zajmuje się organizacją takich imprez. Zdejmuje to ogromny ciężar z barków świadka, który może wtedy naprawdę się wyluzować.

Story Page