close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Ostaryna – czym jest i jak stosować

Ostaryna kojarzy się z receptorami androgennymi, która demonstruje procesy anaboliczne i nie konwertuje do dht oraz estrogenu, ponieważ nie ma formy steroidowej. Dzięki temu enzymy sprawiają konwersje do wcześniej wymienionych hormonów, dzięki reduktazy i aromatazy nie mają możliwości łączenia się. Poza tym w przeciwieństwie do testosteronu i innych sterydów anabolicznych, SARM nie ożywia działania na wzrost raka prostaty czy też innych narządów płciowych. Jednakże dosyć często można usłyszeć o podwyższonym poziomie estrogenu w czasie suplementacji ostaryną, dzieje się tak wskutek pobudzenia receptorów androgenowych. W naturalnych warunkach w organizmie zachodzi proces aromatyzacji, czyli pobudzenia receptorów co może skutkować takimi modyfikacjami. Estrogen na prawidłowym poziomie jest zbawienny dla ludzkich stawów, Dzieje się to dzięki działaniom przeciwzapalnym oraz pobudzenia mechanizmu syntezy kolagenowej, której materiał jest składnikiem ścięgien, skóry oraz chrząstek stawowych.

Zobacz również: Ostaryna gdzie kupić – WXN Labs

W internecie można wyszukać wiele stron, które oferują ten produkt, natomiast przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić konkretne źródło oraz opinie, abyśmy nie zostali oszukani, bądź nie otrzymali chemii szkodzące naszemu organizmowi.

Ostaryna czy warto?

Ostaryna jest imitacją testosteronu, ze względu na jego powinowactwo do receptorów androgenowych. Dlatego obawa o hamowanie naturalnej wyrobu testosteronu przez oś HPTA jest aspektem naturalnym. Jednakże na tą chwilę nie ma badań klinicznych dotyczących ograniczenia osi HPTA przez estry androgenowe i ostarynę, więc każda informacja o interakcjach Ostarine, PCT i HPTA jest tylko przypuszczalnie oparta na innych pokrewnych substancjach. Odpowiedni moment na stosowanie SARM jest to okres rekompozycji, czyli treningów, kiedy zarówno optymalizuje się przyrost mięśni i spalania tłuszczów.

Story Page