close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Okrągłe stoły vs. prostokątne stoły

Podczas organizacji naszego wesela musimy zastanowić się nad jedną bardzo ważną kwestią jaką jest wybór stołów. Wybierzemy okrągłe stoły czy może prostokątne stoły? Na jaki rodzaj się zdecydować i który model będzie dla nas korzystniejszy? Warto już na samym początku podjąć tą decyzję i stoły dopasować do lokalu, w którym to będziemy organizować wesele. Oczywiście zarówno okrągłe stoły jak i prostokątne stoły mają swoje wady i zalety. Warto je podsumować i podjąć najlepszą dla nas decyzję.

Moda na okrągłe stoły pojawiła się całkiem nie dawno. Niewątpliwie ich ogromną zaletą jest to, że wyglądają bardzo elegancko i świetnie prezentują się w przypadku nowoczesnych dekoracji.okrągłe stoły Okrągłe stoły dostępne są również w różnych rozmiarach. Możemy zapewnić sobie okrągłe stoły czy to na 8 osób czy 12 osób i inne. Kolejną zaletą okrągłych stołów jest ich wygoda. Goście swobodnie mogą przemieszczać się między nimi co niewątpliwie jest bardzo dużą zaletą. Co więcej goście siedzący przy okrągłym stole widzą wszystkich swoich sąsiadów i mogą z każdym swobodnie rozmawiać. W przypadku okrągłych stołów musimy jednak pamiętać o elementach takich jak winietki. Goście muszą mieć wyznaczone swoje miejsca. Musimy także bardzo dokładnie przemyśleć usadzenie gości. Nie możemy zbyt bardzo wymieszać towarzystwa przy okrągłym stole bowiem nie będzie to dla gości komfortowe. Pamiętajmy również o tym, że decydując się na okrągłe stoły musimy mieć na to więcej miejsca niż w przypadku prostokątnych. W małych salach weselnych możemy nie pomieścić na tyle stołów, aby pozostało wystarczająco dużo miejsca na zabawę.

Dodatkowe wady czy zalety okrągłych stołów oraz prostokątnych stołów może przedstawić nam terminarz ślubny, jeśli z takowego będziemy korzystać podczas organizacji naszego wesela. Z pewnością warto sięgnąć po takie rozwiązanie bowiem uprości nam ono w dużym stopniu organizację ślubu.

Prostokątne stoły są natomiast klasyką i już od bardzo dawna wykorzystywane były na weselach. Ustawia się takie stoły czy to w rzędach czy w formie podkowy. Oczywiście stoły tego typu w formie podkowy zajmą znacznie mniejszą ilość miejsca. Jednak minusem takich stołów jest to, że goście będą mieli utrudnione zadanie jeśli chodzi o wychodzenie z poza stołu na parkiet, a kolejno powrót na swoje miejsce. Natomiast prostokątne stoły mogą sprawdzać się dużo lepiej podczas gdy mamy zamiar na nasze wesele zaprosić sporą ilość osób. W przypadku chęci wykorzystania okrągłych stołów możemy mieć problem jeśli wesele będzie organizowane na większą ilość osób. np. 150 i więcej.

Jednak konkretny wybór to kwestia indywidualna. Warto jednak przemyśleć ją odpowiednio wcześnie, aby ostatecznie nie mieć niemiłej niespodzianki. Wybór stołów to jedna z rzeczy, która musi zostać koniecznie dużo wcześniej przemyślana.

Tagi: ,

Story Page