close
Breaking news

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Odchudzanie nigdy nie było prostsze

Odchudzanie nigdy nie było prostsze

Liczenie kalorii nie jest najlepszym pomysłem na odchudzanie, ponieważ często zjedzenie sałatki składające się z warzyw i białka, może mieć tyle samo kalorii co batonik, niemniej jednak lepiej wpłynie na organizm i dostarczy potrzebnych składników odżywczych. Ważne jest jednak to aby podczas komponowania posiłków zwracać uwagę nie tylko na kalorie ale też na składniki odżywcze. Niezdrowe tłuszcze, posiłki smażone czy wysoko węglowodanowe, mogą nie tylko przyczynić się do nadwagi, ale również niekorzystnie wpłynąć na cerę. Aplikacją, która jest niezwykle użyteczna w kontrolowaniu przyjmowanych pokarmów jest Fitatu.

Technologia, która pomaga w walce z kilogramami

Nowoczesne technologie są wytwarzane przede wszystkim po to, aby ułatwić życie. I tak jak popularne social media często pochłaniają mnóstwo czasu na przeglądanie często mało rozwojowych treści, tak aplikacja Fitatu istnieje po to, by pomóc nie tylko w oszacowaniu kaloryczności posiłków. Pomaga też w sprawdzeniu, jakie właściwie składniki odżywcze, tłuszcze, węglowodany czy białka, oraz w jakich ilościach, dostarczamy do organizmu. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a pierwszym krokiem przed właściwym jej użytkowaniem, jest stworzenie konta i wypełnienie koniecznych informacji o sobie. Tego typu aplikacja jest przede wszystkim użyteczna dla osób, które starają się zredukować tkankę tłuszczową i stracić na wadze. Po wpisaniu wagi i wzrostu, częstotliwości wykonywania ćwiczeń oraz ilości kilogramów, które chcemy stracić w ciągu tygodnia, aplikacja oblicza ile składników odżywczych i kalorii powinniśmy dostarczać, by tracić na wadze, oraz kiedy, oczywiście trzymając się wytycznych, osiągniemy upragniony efekt.

Jak każda aplikacja, również Fitatu, dostępne jest w podstawowej wersji całkowicie za darmo. Jeżeli jednak chcemy skorzystać z atrakcyjnych funkcji jak dodatkowe parametry obliczeń czy eksport danych do osobnego pliku, wtedy musimy zapłacić za wersję Premium aplikacji.

Story Page