close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Kolorystyczne trendy w dekoracjach weselnych

W branży ślubnej to kolor jest teraz nową bielą. W tym roku każdy interesujący się modą sklep ślubny zastępuje klasyczne jasne dodatki i dekoracje tymi odznaczającymi się ciekawymi barwami. Ale oczywiście kolor nie musi być od razu mocno nasycony i intensywny. Ważne jest tylko to, by nie był czysto biały.

 

Świetnymi wariantami o dość stonowanym i lekko zgaszonym wyglądzie, imitującymi klasyczną biel, są wszelkiego rodzaju odcienie inspirowane naturą, czyli różne wersje brązów, szarości, beżu czy nawet zieleni. Te kolory nie muszą być przecież intensywne. W wersji jasnej i zgaszonej wyglądają elegancko, a zarazem stają się pięknym tłem dla bardziej oryginalnych dodatków czy mocno kolorowych i wyróżniających się detali. Tego rodzaju propozycje dekoracji odnajdują się głównie na weselach przygotowywanych w zgodzie z zasadami stylu boho. Pasują też do imprez bardziej kameralnych i minimalistycznych. Są niewymuszone i delikatne, ale nie brak im przy tym klasy.

Zobacz: dekoracje weselne – Dekorak

Chcąc jednak zdecydować się na nieco ciekawsze i bardziej odznaczające się dekoracje weselne, warto pójść w kierunku barw pastelowych, które okazują się niemalże tak samo dobrym, a nawet lepszym wyborem niżeli odcienie ziemiste. Pastele dalej pozostają stonowane i delikatne, ale mimo tego potrafią robić wrażenie. Świetne kolory tego rodzaju, które od dawien dawna przewijają się na różnych uroczystościach weselnych, to m.in. klasyczny błękit, subtelny pudrowy róż czy nawet odcień jasnej brzoskwini. Aby kolorystyka zyskała chociażby jeden element kontrastowy, pastele można zestawić z barwą bordową albo granatową.

 

Niektóre pary młode mają w sobie na tyle dużo odwagi, że decydują się zastąpić biel barwą totalnie przeciwstawną, czyli… czernią! W branży ślubnej i weselnej robi ona teraz prawdziwą furorę. Czarne dekoracje ślubne wbrew pozorom nie muszą być ciężkie i przytłaczające, bo wszystko zależy od tego, jak dużo się ich zastosuje, jaką będą mieć wielkość i z tym zostaną połączone. Czerń może być wyłącznie małym akcentem. Na pewno doda ona pikanterii każdej uroczystości.

 

Story Page