close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Jesienna stylizacja-dodatki, które nie wychodzą z mody

Jesienna stylizacja-dodatki, które nie wychodzą z mody

Jesień to pora roku, która często zaskakuje pogodą. Piękne słoneczne dni przeplatają się z dniami deszczowymi, dlatego warto zawsze mieć w swojej szafie ubrania i gadżety idealne na tę niepewną porę roku. Na jakie elementy garderoby i dodatki postawić, by wyglądać modnie i aby być przygotowanym na różne warunki atmosferyczne?

 

Nakrycia głowy

 

Istotnym elementem jesiennej garderoby powinny być nakrycia głowy. Które z tych, dostępnych na rynku są najmodniejsze i zdecydowanie najbardziej funkcjonalne? Między innymi jest to kapelusz na przykład wykonany z filcu. Klasyczny kapelusz z rondem o nazwie fedora świetnie sprawdzi się zarówno podczas pięknej, złotej jesieni, jak i deszczowej aury na zewnątrz. Podczas słońca zapewni cień i osłoni oczy, natomiast podczas ulewy czy wiatru ochroni głowę przed chłodem. Innym popularnym i niezwykle modnym nakryciem głowy jest beret. Ten dodający uroku każdej kobiecie gadżet jest dostępny w wielu fantastycznych kolorach. Taki dodatek świetnie sprawdzi się zarówno z ramoneską i bardziej sportowym strojem, jak również z eleganckim trenczem. Od wielu sezonów, szczególnie wśród młodzieży i nastolatków świetnym nakryciem jest czapka wykonana z cienkiego, przewiewnego materiału o luźnym kroju, dzięki czemu na tylniej powierzchni głowy, można ją lekko ściągnąć do dołu przez co ciekawie się układa. Jest to wygodne i dobrze wyglądające rozwiązanie, a co więcej, sprawdzi się również zimą.

Parasol zawsze pod ręką

Pomimo prognoz pogody, często na wiele dni do przodu, bardzo trudno jesienią przewidzieć, czy danego dnia nie spadnie deszcz, a im bliżej zimy, śnieg. Warto w swojej torebce mieć zawsze przy sobie parasol, który uchroni ciało i ubrania przed wilgocią. Jaki model będzie najpraktyczniejszy? Zdecydowanie ten, który można złożyć a po złożeniu, ma niewielki kształt. Takie parasole są niezwykle popularne i można je znaleźć w wielu sklepach. Innym rozwiązaniem są parasole w formie długiej laski. Plusem takiego parasola jest często jego powierzchnia, która często może zmieścić niejedną osobę. Niestety taki parasol nie jest praktyczny szczególnie podczas zakupów czy wyjścia na spotkanie ze znajomymi.

Story Page