close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Gdzie kupić pasy ze skóry?

Paski skóry na metry – jakie wymiary wybrać?

Przy pracy ze skórą ważny jest rodzaj wykonywanych produktów. Do każdego indywidualnego wyrobu sprawdzą się inne wymiary materiału. Przykładowo, chcąc stworzyć pasek do torebki, należy ustalić jej wielkość. W przypadku niedużej torebki, idealnie sprawdzą się krótkie paski tworzone z wąskiej skóry. Wymiary kupowanych na metry skórzanych pasków stanowią kwestię indywidualną. Najważniejszym jednak aspektem jest dostosowanie parametrów skóry pod produkt, który ma być ostatecznym wyrobem. Skóra licowa bydlęca o grubości 2.0mm sprawdzi się idealnie do tworzenia portfeli. Natomiast skóra o grubości 2.5mm będzie idealna przy produkcji karwaszy lub pasków do spodni ze względu na większą sztywność materiału.

Zobacz ofertę pasów ze skóry od Craft-Point.com

Pasy skóry na metry można kupić u szewców, w sklepach kaletniczych, w warsztatach galanteryjnych, a także u dostawców galanterii skórzanej. Wybierając długość skóry należy mieć na uwadze, jaki produkt planuje się uzyskać ze skóry.

Najlepsza skóra na paski do spodni

Dobry skórzany pasek do spodni można rozpoznać przede wszystkim po rodzaju skóry używanej do jego wytworzenia. Do takiego produktu najbardziej nadaje się skóra bydlęca licowa garbowana roślinnie, ze względu na naturalność oraz dużą trwałość na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne i uszkodzenia. Pasek powinien być wykonywany z jednego płata skóry. Wymiary należy dostosowywać do ubioru, przy którym gadżet będzie stosowany. Najlepiej jednak sprawdzi się skóra o grubości 2.5mm oraz szerokości 35-45mm. Przed wyrabianiem pasków trzeba zapoznać się z rozmiarami pasków oraz mieć na uwadze zasadę, według której pasek powinien być zapinany na środkową dziurkę. Skóra na paski wysokiej jakości musi spełnić określone wymogi. Przede wszystkim powinna być wyprawiana naturalnie, aby paski były estetyczne i trwałe. Skórę na paski spodni najlepiej kupować od dostawców, którzy czerpią skórę z certyfikowanych i przebadanych miejsc. Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą skór. Zaleca się szukać w ich asortymencie skóry garbowanej roślinnie.

Story Page