• Print
close
Breaking news

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Fotograf na wesele

Ślub to niezwykła uroczystość, którą na pewno zapamiętamy do końca naszego życia. Jednak warto sprawić sobie również jak najlepszą pamiątkę, która będzie pozwalała nam powracać do tego wyjątkowego dnia raz za razem. Oczywiście najlepszą tego typu pamiątką jest album ślubny. Abyśmy zostali posiadaczami takiego albumu ślubnego konieczne jest zatrudnienie profesjonalnego fotografa na nasze wesele.

Jak wybrać fotografa na wesele?

Fotografa na nasze wesele należy zatrudnić jak najwcześniej bowiem profesjonalni fotografowie również mają sporo zajętych terminów. Sam wybór fotografa może przebiegać na wiele różnych sposobów. Jeśli byliśmy kiedykolwiek na weselu naszych znajomych i widzieliśmy ich fotografie oraz przypadły nam do gustu to możemy po prostu zapytać się ich kto robił im zdjęcia i skorzystać z usług właśnie tego fotografa. Jednak jeśli nie mamy nikogo z polecenia to pozostaje nam szukanie fotografa na własną rękę. Najlepszym sposobem będzie w takim wypadku Internet. Poszukajmy w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej stron fotografów z naszej okolicy oraz dokładnie przeanalizujmy ich dotychczasowe realizacje. Na podstawie portfolio i realizacji fotografów będziemy w stanie zobaczyć, czy dany fotograf spełnia nasze oczekiwania czy też nie. Konieczne jest też również umówienie się na spotkanie z danym fotografem oraz wypytanie go o cennik oraz to co konkretnie znajduje się w cenie.

Rola fotografa

Fotograf ma za zadanie zrealizować dla nas fotografie z ceremonii ślubu, wesela oraz powinien dla nas wykonać sesję ślubną. Warto w trakcie rozmowy z fotografem zapytać się czy w podanej przez niego cenie znajdują się wszystkie te elementy. Na pewno nie chcielibyśmy doświadczyć niemiłej niespodzianki, gdy na sam koniec fotograf policzy sobie dodatkowo przykładowo za zrealizowanie sesji ślubnej. W trakcie rozmów należy również ustalić do której godziny fotograf będzie obecny na naszym weselu.

Jeśli korzystamy z dodatków takich jak terminarz ślubny to na pewno zauważymy w nim część dotyczącą wyboru fotografa na wesele.

photo

Sesja ślubna

Sesja ślubna to niezbędny element, na który każdy powinien się zdecydować. Kreatywny fotograf powinien zrealizować dla nas na prawdę przepiękną sesję, która będzie dodatkową ozdobą całego albumu ślubnego. Jeśli sami nie posiadamy konkretnego pomysłu na miejsce wykonania sesji ślubnej to warto podpytać fotografa, który sam powinien podpowiedzieć nam kilka miejsc, w których to zdjęcia wychodzą znakomicie. Zadbajmy o to, aby sesja ślubna wypadła jak najlepiej bowiem zdjęcia z niej będą niezwykłą i bardzo emocjonalną pamiątką.

Tagi: , , ,

Story Page