close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Drukarki marki Xerox – amerykańska perfekcja?

Urządzenia drukujące powszechnie nazywane drukarkami na stałe zagościły w domach i biurach wszystkich ludzi z całego świata. Przy obecnym tempie życia i pracy nie ma miejsca na przestoje. Amerykańska firma Xerox dobrze zdaje sobie z tego sprawę, a jej drukarki umożliwiające szybkie drukowanie dużej ilości materiałów roboczych sprawiają, że każda osoba, która z nich korzysta jest zadowolona. Szybkie drukarki to drukarki laserowe. Są o wiele efektywniejsze od atramentowych konkurentów, a do swojego funkcjonowania potrzebują tonerów. Xerox synchronicznie wprowadza na rynek swoje tonery wiedząc dokładnie jakie klient posiada co do nich wymagania.

 

Tonery Xerox – jakość ponad wszystko!

Każda osoba zdaje sobie sprawę, że jedną z najważniejszych cech jakie dostrzega się podczas drukowania określonych materiałów jest jakość wydruku. To pierwsza rzecz na którą spogląda się po sięgnięciu po wydrukowaną kartkę. Dlatego też firma Xerox stworzyła swoje tonery z myślą o właśnie takich klientach. Stawia ona przede wszystkim na jakość tonera i proszku, który się w nim znajduję. Dzięki temu stanowią one bardzo dobre wyjście podczas stosowania ich zarówno przy drukowaniu setek stron umów, zleceń i faktur jak i dobrej jakości zdjęć i obrazów. Wielofunkcyjność to cecha, która w dzisiejszych czasach jest także bardzo ceniona.

Jednak oprócz jakości dobrze by było jakby toner był funkcjonalny oraz wytrzymały. Funkcjonalność to szybkość wydruku oraz duże możliwości eksploatacyjne. Xerox zapewnia je sprawiając, że po zakupie oryginalnego tonera starczy on na bardzo długo przez co klient nie będzie od razu musiał rozglądać się za innym.

Wytrzymałość – kto by pomyślał, że jest ważna w tonerach. Przecież wsadza się go tylko w obudowę drukarki, gdzie jest bezpieczny.. Jednak najbardziej o tym parametrze mogą dać do wiadomości podrabiane zamienniki. Wykonywane są z wątpliwej jakości materiałów, przez co są często awaryjne. Awaria zabudowy tonera może spowodować pęknięcie jej części i wylanie się wnętrza tonera do drukarki. W ostateczności, może ona nadawać się do wyrzucenia, przez co zamiast zyskać pieniądze klient je straci. Dlatego też nie poleca się zakupów zamienników, które dodatkowo jakościowo odbiegają od początku stawki. Xerox najbardziej poleca uniwersalne modele; Xerox 3020, Xerox 3010.

 

Wnioski

Wybranie dobrego tonera może być nie lada wyzwaniem. Warto jest zwracać uwagę na podrabiane egzemplarze i wybierać tonery pochodzące z sprawdzonych stron internetowych bądź dedykowanych sklepów aby mieć pewność co do ich jakości.

Story Page