close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Drukarki i tonery – synchroniczne połączenie

W dzisiejszych czasach obecność drukarek jest niezwykle rozpowszechniona. Dzięki nim można łatwiej prowadzić daną firmę bądź wykonywać różnego rodzaju projekty – czy to pisarskie czy też graficzne. Szybki wydruk bardzo ułatwia prace, która staje się przez to o wiele bardziej przyjemniejsza. Drukarki występują w dwóch wersjach – laserowa i atramentowa. Ta druga powoli ustępuje nowym laserowym opcjom ze względu na zwiększenie wygody funkcjonowania i szybsze wydrukowanie, które przy większej ilości materiału ma naprawdę ogromne znaczenie. Dobry toner decyduje o wielu aspektach i ważnych cechach drukarki, dlatego wybór tego odpowiedniego jest bardzo ważny.

 

Tonery marki Samsung

Tonery od Samsunga są zdecydowanie bardzo ważnym wyjściem, które może się podobać wielu odbiorcom. Do najpopularniejszych modeli jakie prezentowane są poprzez tą doświadczoną firmę, która budzi zaufanie wielu są modelem D111S, D111L, D101, ML2010, D1052L. Charakteryzują się przede wszystkim dobrą jakością, która nie oszukując się – jest najważniejsza pośród wszystkich cech jakie charakteryzują się tonery. Każdy chce aby jego wydruk był najbardziej ostry i wyraźny, a każdy cal wypełniony po brzegi. Takie wyjście może być zapewnione poprzez użycie tonerów firmy Samsung. Inne tańsze zamienniki nie są w stanie zapewnić tak dokładnego wydruku. Same w sobie posiadają również gorsze parametry wytrzymałościowe oraz produkcyjne. Wytrzymałość w tonerach jest także bardzo istotna. Proszek musi być odpowiednio zabezpieczony przed potencjalnym wyciekiem, który może zniszczyć całą drukarkę. Przy zamiennikach można znaleźć informację, że taka sytuacja może dotyczyć aż 5% tonerów, więc statystycznie rzecz biorąc może ona spotkać naprawdę sporą liczbę osób.

Jeżeli chodzi o produktywność to oryginalne tonery zawsze będą lepiej ,,upakowane” niż zamienniki przez co ilość stron wydruku na oryginalnym tonerze Samsunga zawsze przewyższy tańsze zamienniki. Jest to bardzo wygodne, gdyż raz kupiony toner będzie starczał na dużo dłużej i myślenie o kolejnym zakupie będzie znacznie odłożone w czasie.

 

System działania tonerów

Drukarki laserowe posiadają taką nazwę nie bez przyczyny. Specjalny laser będzie odpowiednio naświetlał proszek znajdujący się w tonerze. To właśnie on jest odpowiedzialny za tworzenie odpowiedniej ilustracji jaką można znaleźć na wydrukowanej kartce. Wiązka światła działa na elektrostatyczny proszek, który magnetycznie przylega do kartki w określonych miejscach podczas trwania wydruku tworząc go szybko i sprawnie.

Story Page