close
Breaking news

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Jak dopasować odzież od Under Armour?

Jak dopasować odzież od Under Armour

Under Armour to popularna marka odzieżowa, specjalizująca się produkcji technicznych ubrań przeznaczonych dla sportowców. Ich “targetem” są nie tylko profesjonaliści, ale przede wszystkim amatorzy, którzy chcą poczuć się jak prawdziwi zawodowcy. Nie ma w tych słowach przesady, bowiem odzież i obuwie under armour znane są z tego, że zastosowane przy ich produkcji technologie zapewniają nie tylko optymalny komfort treningu, ale również potrafią poprawić jego jakość, co wpływa ogólnie na osiągi sportowe. Brzmi jak tekst marketingowy? Być może, ale odzież sportowa damska i męska z charakterystycznym logotypem UA potrafi być naprawdę niesamowita. Technologie w niej stosowane potrafią przyprawić o zawrót głowy. Sekretem jest jednak dobranie odpowiedniego kroju dopasowanego do rodzaju aktywności fizycznej jaką zamierzamy wykonywać.

Marka byłego futbolisty amerykańskiego Kevina Plancka, oprócz innowacyjnych składów materiałowych swoich produktów, słynie także ze stosowanych przez siebie nazw krojów, które odzwierciedlają to czego można się spodziewać po danym modelu. Są to kolejno:

 

Compression – nazywany również drugą skórą, a to dlatego, że tak bardzo przylega do ciała, że można się poczuć jakby faktycznie miało się dodatkową warstwę naskórka. Ten, obcisły krój, nie jest taki przez przypadek. Odzież sportowa męska i damska, oznaczona jako compression jest, skonstruowana w taki sposób, że trzyma odpowiednie mięśnie w odpowiedniej pozycji, co ma znaczący wpływ na osiągi sportowca. Przypomina to trochę specjalne koszulki do wyciskania w trójboju siłowym, ale różnica jest taka, że ubrania under armour nie ograniczają ruchów i są o wiele wygodniejsze.

 

Fitted – czyli krój będący “kuzynem” powyższego, jednak już nieco luźniejszy. W dalszym ciągu opina sylwetkę, pozwalając pochwalić się jakością umięśnienia, ale nie trzyma już tak mocno.

 

Regular – krój standardowy aż do bólu, niezbyt luźny, niezbyt ciasny. Coś jak typowe ubrania sportowe. Bardzo uniwersalny nadający się do uprawiania wielu dyscyplin sportowych.

 

I wreszcie krój Loose – bardzo luźny, jakby nieco zbyt duży, ale to tylko pozory. W rzeczywistości ten fason zapewnia świetną swobodę ruchów i dodatkowo świetnie wpasowuje się w style preferujące luźniejsze ubrania. Świetny do ulicznej koszykówki, nie tylko ze względu na wygląd.

Każdy z tych fasonów można jeszcze podzielić ze względu na skład materiałowy, który ma za zadanie poprawić komfort termiczny zawodnika, lepiej odprowadzić pot i odparować go. To po prostu trzeba poczuć na własnej skórze. Zobacz również koszulki Under Armour – Mmsport.pl

Story Page