close
Nowości

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

DBK Fleet Management – Zarządzanie swoją flotą

Do najważniejszych zadań odpowiedzialnego przedsiębiorcy jest czuwanie nad całą swoją załoga i dbanie o to, aby firma przynosiła zyski w każdym okresie roku. Aby pozwolić jej na takie funkcjonowanie należy mocno zoptymalizować koszty wprowadzając najnowsze technologiczne rozwiązania sprawiające ułatwianie pracy, łatwą kontrole i bezpieczeństwo każdego pracownika. Jednak do kosztów firmy nie należy tylko i wyłącznie wydatki, które przedsiębiorca musi pokryć na wypłacanie pensji pracowników i paliwo swoich samochodów, ale też niespodziewane wydatki problematyczne takie jak awarie czy wypadki drogowe. Zabiera to bardzo dużo czasu, energii i cierpliwości niejednokrotnie wątpiąc w całą słuszność prowadzenia firmy. Jednak nie wolno się załamywać – należy szukać rozwiązań, które pomogą firmie czerpać jak najwięcej korzyści z swojej pracy. Obecnie na rynku istnieją oprogramowania optymalizujące te wszystkie trudne sytuacje sprawiając, że stają się bardziej przejrzyste i widoczne. Do najlepszego wyboru, jaki każdy przedsiębiorca zarządzający swoją flotą może wybrać należy system DBK Fleet Management.

 

Co to takiego?

Jest to autorski projekt, którego głównym zadaniem jest czuwanie nad regularną aktualizacją i dostosowywaniem się do zmieniających się warunków branży TSL. Posiada ono wiele zalet ułatwiających nadzór swoich ciężarówek. Do najważniejszych z nich można zaliczyć

-Dbanie o wydatki paliwowe – pożerają one niespożyte środki, gdyż duże ciężarówki wyjeżdżające na długie trasy spalają hektolitry paliw. Zaoszczędzenie nawet niewielkiej ilości paliwa na 100km przejazdu danego samochodu może mieć sumarycznie bardzo duże znaczenie na korzyściach finansowych całej firmy! DBK Fleet Management posiada specjalny moduł służący do analizy efektowności jazdy pozwalając na wyłapanie kierowców, których spalanie odbiega od normy. Pozwala to na wyszkolenie ich i w przyszłości redukcję spalania.

-Awarie i przestoje? Przeanalizuj je z DBK Fleet Management – pozwala on ocenić, czy dana usterka wymaga natychmiastowej naprawy, czy da się jeszcze z nią bezpiecznie jechać. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i nerwów kierowcy. Dodatkowo w sytuacji potrzeby naprawy doradca serwisowy wskaże najbliższy warsztat w którym będą dostępne części służące naprawie.

 

Wnioski

Efektywne zużycie paliwa i bezpieczeństwo na drodze to bardzo ważne cechy za które DBK Fleet Management będzie odpowiedzialny. Pozwoli to na oszczędzenie czasu kierowcy oraz przedsiębiorcy, a jak wiadomo – czas to pieniądz.

Sprawdź: Rozliczanie czasu pracy kierowców

Story Page