• Print
close
Breaking news

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Atrakcje weselne

sprzedaż w internecie

Atrakcje weselne to dodatki, które mogą znacząco urozmaicić naszą uroczystość i sprawić, że będzie ona znacznie bardziej wyjątkowa oraz dostarczy gościom niesamowitych wrażeń i przeżyć. Warto więc postarać się, aby na naszym weselu zapewnić gościom przynajmniej kilka dodatkowych atrakcji, z których to będą mogli skorzystać. Atrakcje weselne takie jak fotobudka czy drink bar to coraz częściej wykorzystywane elementy, które widzi się na weselach. Jeśli właśnie organizujemy wesele to z pewnością warto zapewnić takie atrakcje na weselu.

Kącik dla dzieci

Jedną z atrakcji, z której to na pewno ucieszy się każde dziecko na weselu będzie zorganizowanie kącika dla dzieci. Znajdźmy na sali miejsce, w którym będziemy w stanie ustawić mały stolik wraz z krzesełkami. Na stoliku mogą znajdować się kartki, balony, mazaki, kredki czy również słodycze. Wszystko to dostępne będzie dla dzieci, które będą miały ochotę się pobawić. Jest to znakomite rozwiązanie, które zapewni dzieciom dodatkowe atrakcje i rozrywkę. Jeżeli więc wiemy, że na naszym weselu będzie kilkoro dzieci to pomyślmy o specjalnym kąciku dla nich.

Fontanna alkoholowa

Fontanny alkoholowe na weselach pojawiły się całkiem niedawno lecz zyskały ogromną popularność. Nie dość, że taka fontanna pięknie wygląda to dodatkowo goście będą mogli spróbować przepysznego napoju, który się w niej znajdzie. Dokładny napój, który będzie spływał po fontannie alkoholowej należy ustalić z firmą, u której taką fontannę będziemy wynajmować.

Fontanna czekoladowa

Zaraz obok fontanny alkoholowej może stanąć fontanna czekoladowa, z której to będzie spływała rozpuszczona czekolada. Obok fontanny znajdują się zwykle owoce i specjalne patyczki, które umożliwiają nabicie owocu oraz przytrzymanie go przez chwilę pod płynną czekoladą. W ten sposób uzyskujemy wspaniałą i wyśmienitą przekąskę, która z pewnością zrobi ogromne wrażenie na każdym weselu. Nie zapomnijmy więc skorzystać z tego rozwiązania organizując swoje własne wesele. Fontanna czekoladowa na pewno przyciągnie nie tylko dzieci, lecz również osoby dorosłe.

Fotobudka

Fotobudki także weszły w modę całkiem niedawno jeśli chodzi o ich stosowanie na weselach. Jest to jednak niesamowita atrakcja. Firmy, które wynajmują takie fotobudki zazwyczaj posiadają również szereg akcesoriów i przebrań dla gości, w których to mogą sobie oni zrobić pamiątkowe zdjęcia. Fotobudka od razu drukuje takie fotografie i możemy zatrzymać je sobie na pamiątkę. Fotobudka jest znakomitą atrakcją i jeśli tylko fundusze pozwalają nam na jej wynajęcie to z pewnością warto to zrobić.

Lampiony

Jeśli już zapadnie zmrok możemy zaproponować gościom puszczanie lampionów. Wystarczy kilkanaście sztuk, a po chwili niebo nad naszą salą weselną będzie wyglądać niewiarygodnie! Co więcej lampiony możemy zakupić w różnych formach – niektóre posiadają okrągły kształt, inne mają kształt serc w różnych kolorach. Tego typu atrakcja będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Pary Młodej jak i dla wszystkich gości weselnych, którzy pojawią się na naszym weselu.

balony

Tagi: , , , ,

Story Page