• Print
close
Breaking news

Jak się reklamować w XXI wieku? Pomimo że tradycyjne formy reklamy, takie jak...read more Dysponowanie stroną, która jest często odwiedzana przez użytkowników to mar...read more Już niebawem powstanie twoja nowa strona? Wybór padł na Word Press, jako plat...read more Chciałbyś mieć stronę internetową, którą można samodzielnie administrowa...read more

Aplikacje bankowe

Aplikacje bankowe

Telefon to przedmiot, który zawsze mamy pod ręką praktycznie w każdej sytuacji życia. Właśnie z tego powodu wiele startupów i firm wdraża coraz to nowsze i bardziej użyteczne aplikacje, które nie tylko ułatwiają życie, ale również przyspieszają pracę i regulowanie codziennych załatwień. Niezwykle użyteczne i wygodne stały się płatności mobline i aplikacje bankowe, które sprawiają, że portfel to coś, co przestajemy nosić przy sobie, a wszelkiego rodzaju opłaty regulujemy pieniędzmi elektronicznymi, zapominając o papierowych banknotach i monetach.

Czy warto korzystać z aplikacji bankowych?

Jeszcze parę lat temu, kiedy strony banków informowały jedynie o własnych usługach, a stan konta można był sprawdzić udając się do bankomatu, znaczna część osób korzystała z płatności gotówkowych. Wprowadzenie na szeroką skalę terminali płatniczych oraz rozwój stron internetowych i możliwość prowadzenia swojego rachunku online, zacznie przyspieszyła rozwój bankowości elektronicznej. Obecnie płatności w sklepach można dokonywać poprzez telefon, a uregulowanie należności za zakupy online da się załatwić szybkim przelewem poprzez popularne systemy płatności ekspresowej. Warto zainstalować również aplikację bankową, oczywiście własnego banku do którego należymy, aby kontrolować wydatki i zawsze móc sprawdzić stan swojego konta. Znaczna większość banków umożliwia również szybkie wzięcie pożyczki czy kredytu przez aplikację, tworzenie dodatkowych subkont czy lokat.

Czy płatności elektroniczne są bezpieczne?

Podczas zakładanie konta czy aplikacji cały proces jest skonstruowany tak, by osoby postronne, które nie mają dostępu do naszych danych i haseł, nie mogły się do nich dostać. Również płatności elektroniczne są zabezpieczone wieloma hasłami i działaniami, które musi wykonać użytkownik, aby potwierdzić, że to właśnie on wysyła przelew, i że nie robi tego robot czy ktoś innych. Istnieją praktycznie nikłe szanse na to, by coś podczas transakcji poszło nie tak, dlatego warto korzystać z bankowości elektronicznej bo jest łatwa w obsłudze i bardzo wygodna.

Story Page